Degustacje

Organizacją degustacji zajmujemy się od stycznia 2019 roku. Cykliczne spotkania z członkami Klubu Konesera dają nam mnóstwo satysfakcji a ich aranżacja za każdym razem stawia nowe wyzwania. Od wyboru odpowiednich butelek, przez zabawę w food pairing (to dopasowanie przekąsek do alkoholi, które zawsze urozmaica degustacyjne doznania), po najdrobniejsze szczegóły budujące genialną atmosferę. Wszystkiego tu nie zdradzimy, musicie wpaść i przekonać się sami.

Do kieliszków naszych gości najczęściej trafiają whisky, rumy i wina, ale w pomysłach i możliwościach nie ma żadnych ograniczeń, więc jeszcze sporo przed nami. Równie często sięgamy do portfolio znanych, sprawdzonych producentów, co do najbardziej unikatowych i tajemniczych zasobów naszych dostawców. A po co to wszystko? Żeby Wam ułatwić świadomy i właściwy wybór, a nam codzienną pracę, w której chcemy być coraz lepsi.

Wiedza i doświadczenie to w tych spotkaniach największa wartość, więc o ile jesteś osobą ciekawą świata alkoholi najwyższej klasy i chcesz zwiedzać go z nami, a do tego osiemnaste urodziny masz już za sobą, dołącz do Klubu już teraz.